Bİzİ daha yakından tanıyın.

Neocasa MYM... Birbirini tamamlayan üç boyutlu bir yapı

Mİmarlık, Yapı ve Mühendİslİk

Imac

Mİmarlık

1. Yapı tasarlama ve inşa etme sanatı ya da işi. Sözlük tanımında olduğu gibi bizim yaptığımız işi anlatırken kullandığımız iki anahtar sözcük:

"tasarlama" ve "sanat"

Evet, biz tasarlamak ve sanat eseri ortaya koymaktan çok keyif alıyoruz. Ve başarımızın sırrı da burada:

Yaptığımız işten keyif almak.

Kurulduğumuz 2011 yılı Ocak ayından bu yana tasarlamaya, tasarımlarımızı hayata geçirmeye, onları birer "sanat eseri" haline dönüştürmeye uğraşıyoruz. Bunu yaparken estetik ve işlevsellik kavramları üzerinde yoğunlaşıyor, "minimum kayıp alan", "maksimum fonsiyonellik" prensiplerinden ödün vermiyoruz. Elde ettiğimiz her sonuç, bize bir tecrübe katıyor ve hep daha iyilerini tasarlamak üzere hayal etmeye, sürekli gelişen bir yapıyla tasarlamaya devam ediyoruz.

Yapı

Yaptığımız işin ikinci boyutu: İnşa etmek, tasarımlarımızı hayata geçirmek.

70'li yıllardan bu yana ailemizin üst jenerasyonunun ticari ve kamu alanlarında ortaya koyduğu projelerden edindiği tecrübeleri konut sektöründe değerlendirmek amacıyla inşaat sektörüne ilk adımımızı 2011 yılında Kuşadası'nda Neocasa Konsept projesiyle attık. O tarihten bu yana Kuşadası ve Çeşme'de çeşitli projelere imza atmaya, yapı sektöründeki yenilikleri üretim sürecimize entegre ederek gelişmeye devam ediyoruz.

Imac
Imac

Mühendİslİk

İnşa ettiğimiz yapılar aynı zamanda birer mühendislik ürünü. Mimarlık çatısı altında, aydınlatmadan iklimlendirmeye bir yapının tüm detayları hayatı kolaylaştıran mühendislik çözümlerine kavuşuyor.

Ama Neocasa MYM'nin kapsamı burada son bulmuyor. Çünkü geliştirdiğimiz tüm projeler kapsamlı finansal değerlendirmeler üzerinden nihayete eriyor. Ve sonuç:

Karlı bir yatırım.

İster ürettiğimiz konut veya işyerlerinden birine sahip olun, isterseniz kendi gayrimenkulünüz üzerinde bir proje geliştirelim, sonuç aynı:

Neocasa kazandırır.